Twoja księgarnia

panel Klienta
panel Klienta ▼
Zaloguj się
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Twój koszyk
Koszyk jest pusty, zapraszamy na zakupy w księgarni internetowej.
Twój koszyk (pusty)
znajdź!
nowości bestsellery promocje wyprzedaż
działy

Promocje

tytuły: wszystkieABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZinne
dostępność:     pokaż na stronie:
Sortuj według: tytułu▼, ceny
Wyniki 1 - 15 spośród 29
Alfie Bloom i tajemnice Hexbridge

Alfie Bloom i tajemnice Hexbridge

Ekscytująca opowieść o magii, niezwykłej przygodzie i tajemniczym dziedzictwie. Idealna książka dla fanów Roalda Dahla i J.K. Rowling.Życie Alfie Blooma jest monotonne. Monotonne i samotne. Wszystko to zmienia się, gdy zostaje on wezwany do...

cena: 30,00  20,88 zł
do koszyka
Człowiek w cieniu

Człowiek w cieniu

Książka Rylskiego mówi o pożądaniu nie tylko niewypowiedzianym, ale i niemożliwym do spełnienia. "Gazeta Wyborcza"Początek lat dziewięćdziesiątych XX wieku. Wakacyjna, wołżańska podróż trzydziestokilkuletniego warszawskiego...

cena: 34,90  25,72 zł
do koszyka
Domowe laboratorium naukowe. Zrób to sam

Domowe laboratorium naukowe. Zrób to sam

Doświadczenia w laboratorium są świetnym pomysłem na urozmaicenie zajęć z wielu przedmiotów nauk przyrodniczych. Tam zainteresowanie fizyką, biologią czy chemią w niezwykle łatwo przeobraża się w pasję, która odpowiednio rozwijana...

cena: 44,90  16,17 zł
do koszyka
Jak zostać zwierzem telewizyjnym

Jak zostać zwierzem telewizyjnym

Dorota Wellman, jedna z najbarwniejszych osobowości polskiego dziennikarstwa, zdradza, jak wygląda medialne życie poza kamerami. Jak zrobić karierę w TV? Kto jest prawdziwą gwiazdą, a kto tylko wydmuszką? Dlaczego show must go on? I...

cena: 39,90  16,76 zł
do koszyka
Kowboj Kuba i kucyk

Kowboj Kuba i kucyk

Pierwsza książeczka do czytania.Kowboje zazwyczaj mieszkają na Dzikim Zachodzie, jeżdżą konno po prerii i łapią krowy na lasso. Kowboj Kuba mieszkał na farmie o nazwie Przytulne gniazdko i nie miał konia. Miał za to świnkę Elę i...

cena: 14,99  13,49 zł
do koszyka
Leczenie dobrą dietą BR w.2017

Leczenie dobrą dietą BR w.2017

Książka "Leczenie dobrą dietą" jest efektem długoletnich, dociekliwych poszukiwań w dziedzinie zdrowego odżywiania, leczenia organicznym jedzeniem i suplementami diety, nawadniania ciała oraz aktywności fizycznej. W opracowaniu autorka...

cena: 54,90  29,65 zł
do koszyka
Londyn we krwi

Londyn we krwi

Londyn we krwi to debiutancka powieść londyńskiego dziennikarza Jamesa Craiga. Autor nazywa ją ,,europejskim kryminałem" zabarwionym czarnym humorem. W trakcie kampanii przed wyborami parlamentarnymi ktoś w bestialski sposób morduje byłych...

cena: 29,99  8,71 zł
do koszyka
Magiczny królik T.3 Plusk magii

Magiczny królik T.3 Plusk magii

Bestsellerowa seria dla dzieci znanej i lubianej autorki Sue Bentley. Czy umiesz sobie wyobrazić idealną niespodziankę? Malutki króliczek imieniem Strzała pragnie, żebyś została jego przyjaciółką! Gdzie jeszcze zjawi się Strzała? Magia...

cena: 14,99  10,43 zł
do koszyka
Minionki. Bazgrolnik

Minionki. Bazgrolnik

Minionki zapraszają do bazgrolenia i tworzenia! Wspaniałe rysunki do uzupełniania, kolorowania. Dowcipy, testy osobowościowe, labirynty i zagadki. Wspaniała rozrywka dla wszystkich fanów Minionków.

cena: 19,90  7,17 zł
do koszyka
Minionki. Książeczka zręcznościowa

Minionki. Książeczka zręcznościowa

Stwórz własnego Minionka z papieru! Ponad 25 trójwymiarowych kartonowych figurek ulubionych bohaterów.

cena: 24,90  8,96 zł
do koszyka
Modlitwa o lepszy dzień

Modlitwa o lepszy dzień

Książka jest udaną próbą realistycznego opisu sytuacji we współczesnym Meksyku. To pięknie napisana, chwytająca za serce opowieść - potężny, nieokiełznany świat handlarzy narkotyków, porywaczy, zabójców ukazany jest oczami dzielnej...

cena: 34,99  10,81 zł
do koszyka
Moja ulubiona książka - Witajcie na świecie

Moja ulubiona książka - Witajcie na świecie

Seria książek edukacyjnych dla młodszych dzieci. Tworzą ją cztery niezwykłe przewodniki odkrywające tajemnice kosmosu i przyrody naszej planety. Książki pełne są zachwycających fotografii i rysunków oraz zaskakujących faktów i...

cena: 29,89  26,90 zł
do koszyka
Niespodziewane stronice

Niespodziewane stronice

Fantastyczny prezent dla wielbicieli Julio Cortazara, którzy dawno już przeczytali wszystko, co Wielki Kronopio kiedykolwiek napisał. Nigdy nie marzyli, że będzie im dane przeczytać coś jeszcze. I oto mają przed sobą teksty, które w...

cena: 39,99  14,40 zł
do koszyka
Powrót

Powrót

Po dziś dzień nie wiemy, co stało się z tysiącami ludzi, wysiedlonych podczas drugiej wojny światowej. Powrót przemawia w ich imieniu głosem pełnym współczucia. - Sunday TelegraphBen Shephard dokonuje krytycznej analizy pokłosia drugiej...

cena: 59,90  44,14 zł
do koszyka
Rysowanki. Kolorowy trening

Rysowanki. Kolorowy trening

Kolorowanie nigdy wcześniej nie było tak przyjemne i zabawne!W tych niezwykłych książkach każdy znajdzie coś dla siebie. Mali artyści mogą dokładnie odwzorowywać kolory z przykładowych obrazków lub użyć własnej, niepowtarzalnej...

cena: 14,99  10,43 zł
do koszyka

Witaj na stronie księgarni internetowej Idena.pl! Otworzyliśmy ją przede wszystkim z miłości do literatury, którą chcemy się dzielić z innymi.


W naszej ofercie znajdziesz m.in. książki edukacyjne dla dzieci (bajki i baśnie). Dysponujemy także specjalistycznymi książkami logopedycznymi. Skorzystaj z wyszukiwarki – w kilka sekund otrzymasz interesujące Cię propozycje. Wystarczy dodać je do koszyka i czekać na paczkę!


Na Idena.pl ciekawe produkty dla siebie znajdą nastoletni pasjonaci sztuki. Proponujemy szeroki wybór kredek Maped i kredek świecowych Crayola.


Czytaj więcej ...

opracowanie Prekursor
>