Twoja księgarnia

panel Klienta
panel Klienta ▼
Zaloguj się
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Twój koszyk
Koszyk jest pusty, zapraszamy na zakupy w księgarni internetowej.
Twój koszyk (pusty)
znajdź!
nowości bestsellery promocje wyprzedaż
działy

Promocje

tytuły: wszystkieABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZinne
dostępność:     pokaż na stronie:
Sortuj według: tytułu▼, ceny
Wyniki 1 - 15 spośród 42
419. Wielki przekręt

419. Wielki przekręt

POWIEŚĆ WYRÓŻNIONA W 2012 ROKU Giller Prize (najważniejsza i najbardziej prestiżowa nagroda literacka w Kanadzie),,Szanowny Panie, jestem córką nigeryjskiego dyplomaty i liczę na pańską pomoc..."W Calgary ginie w wypadku samochodowym...

cena: 39,99  12,34 zł
do koszyka
Alfie Bloom i tajemnice Hexbridge

Alfie Bloom i tajemnice Hexbridge

Ekscytująca opowieść o magii, niezwykłej przygodzie i tajemniczym dziedzictwie. Idealna książka dla fanów Roalda Dahla i J.K. Rowling.Życie Alfie Blooma jest monotonne. Monotonne i samotne. Wszystko to zmienia się, gdy zostaje on wezwany do...

cena: 30,00  20,88 zł
do koszyka
Biało-czarna

Biało-czarna

Zapętliliśmy się. My i Wy. Najwyższy czas zacząć normalnieć. Najwyższy czas zacząć ze sobą rozmawiać.Polską, jak mówi jeden z bohaterów książki, podobno rządzi nasizm. Wszystko, co robią nasi, jest dobre dodaje. Trudno ustalić,...

cena: 39,90  19,15 zł
do koszyka
Carska filiżanka

Carska filiżanka

Opowieść o przeszłości, którą można przeżyć, ale nie można z niej wyjść.Najnowsza książka wybitnego teoretyka i historyka literatury. Zbiór opowiadań, w których pobrzmiewają echa niezwykłego życia autora Czarnych sezonów,...

cena: 39,90  23,94 zł
do koszyka
Chciałabym, chciała... O czym Polki marzą w łóżku

Chciałabym, chciała... O czym Polki marzą w łóżku

Wyobraźnia w miłości jest potężną siłą inicjującą, przyciągającą i utrzymującą jej trwałość, ale wyobraźnię trzeba kształtować i rozwijać... - Michalina Wisłocka, Sztuka kochaniaPolscy...

cena: 39,90  14,36 zł
do koszyka
Człowiek w cieniu

Człowiek w cieniu

Książka Rylskiego mówi o pożądaniu nie tylko niewypowiedzianym, ale i niemożliwym do spełnienia. "Gazeta Wyborcza"Początek lat dziewięćdziesiątych XX wieku. Wakacyjna, wołżańska podróż trzydziestokilkuletniego warszawskiego...

cena: 34,90  20,94 zł
do koszyka
Dalej

Dalej

Dalej to książka złożona z rozmów z tymi, którzy nadawali i nadają kształt Polsce, zbudowali jej szkielet, stworzyli słownik pojęć potrzebnych do jej opisu. To współczesna historia naszego kraju, opowiedziana językiem, którego...

cena: 49,90  29,94 zł
do koszyka
Domowe laboratorium naukowe. Zrób to sam

Domowe laboratorium naukowe. Zrób to sam

Doświadczenia w laboratorium są świetnym pomysłem na urozmaicenie zajęć z wielu przedmiotów nauk przyrodniczych. Tam zainteresowanie fizyką, biologią czy chemią w niezwykle łatwo przeobraża się w pasję, która odpowiednio rozwijana...

cena: 44,90  16,17 zł
do koszyka
Eksplozje

Eksplozje

Ekskluzywny literacki podarunek dla wszystkich kobiet. Takiego pojedynku jeszcze nie było. Autor, który wie, jak mówić o kobietach i ośmiu wrażliwych mężczyzn, którzy weszli z nim w dialog: Tomasz Jastrun, Daniel Odija, A J Gabryel, Alek...

cena: 39,90  29,40 zł
do koszyka
Fafarułej, czyli pastylki z pomarańczy

Fafarułej, czyli pastylki z pomarańczy

Każdy czasem marzy, by cofnąć się w czasie i jeszcze raz poczuć się dzieckiem. Zrobić niektóre rzeczy jeszcze raz, ale inaczej. Bo w gruncie rzeczy ciągle żyje w nas dziecko, czy mamy lat 30, 50 czy 80.Uważajcie jednak o czym marzycie....

cena: 39,90  16,76 zł
do koszyka
Jak zostać zwierzem telewizyjnym

Jak zostać zwierzem telewizyjnym

Dorota Wellman, jedna z najbarwniejszych osobowości polskiego dziennikarstwa, zdradza, jak wygląda medialne życie poza kamerami. Jak zrobić karierę w TV? Kto jest prawdziwą gwiazdą, a kto tylko wydmuszką? Dlaczego show must go on? I...

cena: 39,90  16,76 zł
do koszyka
Leczenie dobrą dietą BR w.2017

Leczenie dobrą dietą BR w.2017

Książka "Leczenie dobrą dietą" jest efektem długoletnich, dociekliwych poszukiwań w dziedzinie zdrowego odżywiania, leczenia organicznym jedzeniem i suplementami diety, nawadniania ciała oraz aktywności fizycznej. W opracowaniu autorka...

cena: 54,90  29,65 zł
do koszyka
Londyn we krwi

Londyn we krwi

Londyn we krwi to debiutancka powieść londyńskiego dziennikarza Jamesa Craiga. Autor nazywa ją ,,europejskim kryminałem" zabarwionym czarnym humorem. W trakcie kampanii przed wyborami parlamentarnymi ktoś w bestialski sposób morduje byłych...

cena: 29,99  8,71 zł
do koszyka
Magiczny królik T.3 Plusk magii

Magiczny królik T.3 Plusk magii

Bestsellerowa seria dla dzieci znanej i lubianej autorki Sue Bentley. Czy umiesz sobie wyobrazić idealną niespodziankę? Malutki króliczek imieniem Strzała pragnie, żebyś została jego przyjaciółką! Gdzie jeszcze zjawi się Strzała? Magia...

cena: 14,99  10,43 zł
do koszyka
Minionki. Bazgrolnik

Minionki. Bazgrolnik

Minionki zapraszają do bazgrolenia i tworzenia! Wspaniałe rysunki do uzupełniania, kolorowania. Dowcipy, testy osobowościowe, labirynty i zagadki. Wspaniała rozrywka dla wszystkich fanów Minionków.

cena: 19,90  8,35 zł
do koszyka

Witaj na stronie księgarni internetowej Idena.pl! Otworzyliśmy ją przede wszystkim z miłości do literatury, którą chcemy się dzielić z innymi.


W naszej ofercie znajdziesz m.in. książki edukacyjne dla dzieci (bajki i baśnie). Dysponujemy także specjalistycznymi książkami logopedycznymi. Skorzystaj z wyszukiwarki – w kilka sekund otrzymasz interesujące Cię propozycje. Wystarczy dodać je do koszyka i czekać na paczkę!


Na Idena.pl ciekawe produkty dla siebie znajdą nastoletni pasjonaci sztuki. Proponujemy szeroki wybór kredek Maped i kredek świecowych Crayola.


Czytaj więcej ...

opracowanie Prekursor
>